Képzésszervezési koordinátor
2024.04.22
Szenior könyvelő
2024.04.23

Az ALTEO GROUP

SZERVEZETFEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ

pozícióba munkatársat keres.

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Aktív részvétel a képzés és fejlesztés területhez tartozó folyamatok ki- és átalakításában, valamint azok bevezetésében, a változásmenedzsment támogatása;
  • • Részvétel szervezeti kultúra fejlesztésével kapcsolatos feladatokban;
  • • Új belépők beillesztésére, tudásmenedzsmentre és kompetenciafejlesztésre irányuló programok nyomon követése, kapcsolódó események koordinálása;
  • • A teljesítménymenedzsment rendszer működtetése, a kapcsolódó kommunikációs és koordinációs feladatok ellátása, a vezetők és munkatársak támogatása;
  • • Vezetőfejlesztéssel és utánpótlás tervezéssel (pl. duális képzés, gyakornoki program) kapcsolatos igények azonosítása és megvalósítása, részvétel az éves képzési tervek elkészítésében;
  • • Elégedettségi felmérés teljeskörű koordinálása;
  • • Tanulmányi szerződések kezelése;
  • • Részvétel szervezetfejlesztési és akvizíciós projektekben, javaslattétel kapcsolódó HR folyamatok fejlesztésére és optimalizálásra, akciótervek kidolgozása;
  • • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a vezetőkkel, társosztályokkal, illetve külső partnerekkel.

  • • Felsőfokú végzettség (preferáltan HR vagy gazdasági szakirány);
  • • Legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS Office irodai alkalmazások magabiztos használata;
  • • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • • Kreatív gondolkodásmód jellemez;
  • • Változásmenedzsment szemlélettel rendelkezel;
  • • Kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed;
  • • Nyitottság, pontos, precíz munkavégzés és proaktivitás jellemez.

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • • Szervezetfejlesztés végzettség;
  • • SAP SuccessFactors ismeret;
  • • Középfokú angol nyelvtudás;
  • • B kategóriás jogosítvány.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest III.kerület