Szervezetfejlesztési szakértő
2024.04.22
HR gyakornok
2024.04.24

Az ALTEO GROUP

SZENIOR KÖNYVELŐ

pozícióba munkatársat keres.

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Az ALTEO csoport vállalatainak Integrált ügyviteli rendszerében történő könyvelés;
  • • A számvitel és adó részterületeken magabiztos önálló munkavégzés;
  • • ALTEO rendszereinek fejlesztési projektjeiben való aktív szerepvállalás.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:
Vannak erősségek amelyek nagyon sokat segítenek a munkádban, ha 5 nél többet ismersz fel magadban akkor jelentkezz hozzánk:

  • • Áfa területen erős jogszabály ismereteidet használod, hazai és nemzetközi viszonylatban, Áfa terület bevallásainak, ellenőrzéseinek speciális kezelésében jártasságod naprakész
  • • Társasági adó, HIPA szektor különadók ismerete hazai viszonylatban
  • • SAP FI, AM, MM, SD valamelyikének erős felhasználói ismereteid vannak
  • • rendszerek logikai felépítését érted, vonzódsz a pwer BI, vagy hasonló rendszerekhez
  • • a változást keresed és jól kezeled
  • • gazdasági folyamat modellezést hamarabb vállalsz mint a szomszéd kollégád
  • • analitikus elemző készséged megelőzi az érzelmeid hatását
  • • xls-ben nagyon erős logikus szerkesztési tudásod már kevés a feladataidhoz
  • • jó fogalmazó és kifejező készségedet már többször dicsértek meg
  • • többször érezted, hogy célorientált szakmai előadó képességed fontosak
  • • gyakorlott és folyamat leírási képességed másnak is szimpatikus
  • • van szépérzéked az arányokat, írásban, képekben jól megragadod
  • • IFRS-ek kel találkoztál, végeztél már IFRS-ek szerinti kalkulációt, bemutatást és nem misztifikálod az IFRS -ek szerinti könyvelést
  • • mérlegképes könyvelő vagy IFRS mérlegképes könyvelő/ ACCA végzettséged van
  • • már megszerezted vagy szeretnéd az adótanácsadó végzettséget
  • • Munkád során több cégre, változatos környezetben végezted munkádat és ez volt életed legjobb hely vagy Még nem volt ilyen és most próbálnád ki.

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • • Gyakorlatban is használtad már a Power BI-t;
  • • Munkád során több cégre, változatos környezetben végezted munkádat.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest III.kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

Jelentkezésedkor kérjük bemutatkozó leveledben az alábbi pontra válaszolj:

  1. Mutass rá minél konkrétabban arra a képességre és ismeretre, amit szeretnél megtanulni 1 és 3 éven belül!
  2. Írd le nekünk azt a helyet, ahol eddig a legszívesebben dolgoztál, minél pontosabban a lehető legtöbb jelzőt használva, legfeljebb 3 mondatban!
  3. Vetíts rá arra, ha Te lennél a döntéshozó akkor melyik adónemben milyen konkrét változást tennél, és miért ezt tennéd?
  4. Mutasd be azt a vállalati helyzetet, amit mindenképp szeretnél elkerülni a következő munkád során! Írd körül miért gondolod így, hogyan hatott rád?
  5. Írd meg azt a helyzetet, amiben elégedetlen voltál és kérlek oszd meg velem, hogy milyen érzéseid voltak és hogyan kezelted, milyen megoldást találtál rá!
  6. Írd meg milyen lenne az ideális főnököd.
  7. Válaszd ki egy régi kollégádat, akinek a szemszögéből megírod milyen vagy Te? Hogyan dolgoztatok együtt?
FacebookTwitterLinkedIn