Üzemviteli technikus (szélturbina) – Győr

Üzemeltető elektrikus – Győr
2024.04.05
Képzésszervezési koordinátor
2024.04.22

Az ALTEO GROUP

ÜZEMVITELI TECHNIKUS (SZÉLTURBINA)

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Szélerőművek, transzformátor alállomások üzemeltetése, és karbantartása
  • • A szélerőművek technológiai rendszerét érintő elektronikai-, és mechanikai hibák diagnosztizálása, és elhárítása
  • • Az üzemeltetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • • Központi győri telephelyen történő munkavégzés, és szélerőműves telephelyek közötti napi ingázás
  • Készenléti szolgálatban történő részvétel, és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén hibaelhárítás megkezdése.

  • • Műszaki (villamos szakterületen szerzett) középfokú szakképzettséggel rendelkezel
  • • 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • • Nem érzed kényelmetlenül magad a magasban, szűk helyen történő munkavégzés során
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot
  • • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

  • • Rendelkezel technikusi (villamos szakterület) végzettséggel
  • • Van GWO, villamos alállomás kezelői képesítésed
  • • Rendelkezel alpinista végzettséggel, és gyakorlattal
  • • Rendelkezel angol nyelvismerettel
  • • Szélerőmű üzemeltetésben, karbantartásban szereztél tapasztalatot
  • • Dolgoztál már az energiatermelés, energiaszolgáltatás területén

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.
    • o Céges mobiltelefon magán használatra is

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr