Elemző
2024.03.18
Senior IT Projektmenedzser
2024.03.28

Az ALTEO GROUP

SENIOR IFRS KÖNYVELŐ

pozícióba munkatársat keres.

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Az ALTEO csoport vállalatainak Integrált ügyviteli rendszerében történő könyvelése
  • • A számvitel és adó részterületeken magabiztos önálló munkavégzés
  • • FRS-ek szerinti értékelési elvek, bemutatási elvek gyakorlati megvalósítása
  • • ALTEO rendszereinek fejlesztési projektjeiben való aktív szerepvállalás.

  • • Minimum 15 éves számvitel és adózási gyakorlat és minimum 5 éves IFRS jelentési rendszer gyakorlat.
  • • Ismered és munkádban is aktívan használtad az alábbiakat:
    • o SAP, BI,
    • o MS office kiemelkedő ismerete (XLS, Word, PDF)
    • o ÁFA törvény, TAO, Hipa,
    • o Számvitel (konszolidáció, átalakulások, fedezeti számvitel)
    • o IFRS
  • • Munkád során több cégre, változatos környezetben végezted munkádat;
  • • Számlákat és szerződéseket önállóan kezeltél;
  • • Gazdasági eseményeket képes vagy átlátni, meg van benned az ok-okozati események beazonosításának képessége;
  • • Jól bírod a monotonitást és a gyors vállalati munkatempót;
  • • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • • Jó az alkalmazkodó képességed;
  • • Gyorsan tanulsz hirtelen változó környezetben is;
  • • Szakmailag mindig a maximumra törekszel;
  • • A változás az a dolog, amitől energikus vagy és motivált;

  • • Számodra fontos a csapategység és téged is a környezettudatos gondolkodás jellemez;
  • • Kiválóan kommunikálsz, támogató szemléletben oldod meg a feladatokat;
  • • Logikus és kritikai gondolkodás, önállóság, hatékony munkavégzés jellemez;
  • • Érdekel az IFRS könyvelési és adóztatási rendszer.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • • Döntésed szerint 60% Home Office munkavégzés; intenzív ALTEO csapatmunka vár rád;
  • • Irodánk kialakítása multinacionális színvonalú;
  • • Széles körű szakmai képzési lehetőségek várnak;
  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE (TÖBB LEHETŐSÉG A JELÖLT IGÉNYÉTŐL FÜGGŐEN: Budapest, III. kerület, illetve személyre szabott Home Office