Gépész karbantartó (Polgár)
2024.05.02

Az ALTEO GROUP

KONTROLLING CSOPORTVEZETŐ

pozícióba munkatársat keres.

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • 3-4 közvetlen beosztott kolléga munkájának irányítása, ellenőrzése, ezzel kapcsolatos felelősségek vállalása;
  • • People management, kollégák motiválása, fejlesztése;
  • • Meghatározott üzletágakkal kapcsolatos vezetői feladatok ellátása:
    • o Előterjesztés írás/véleményezés
    • o Business case pénzügyi támogatása
    • o Üzletág támogatása, stakeholder management;
  • • Vezetői riportok koordinálása; havi, negyedéves jelentések elkészítése, információ hatékony és jó átadása;
  • • Folyamatok fejlesztése, best practice-k implementálása;
  • • Új folyamatok, riportok kialakítása.

  • • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség;
  • • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat kontrolling/pénzügyi, tanácsadás/riporting területen, amiből 2 év kontrolling/riporting;
  • • Minimum 2-3 év vezetői tapasztalat;
  • • Magas szintű Excel ismeret (összetett, egymásba ágyazott függvények, hierarchiák építése, pivot táblák, diagramok);
  • • Középfokú angol nyelvtudás;
  • • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • • Tulajdonosi szemlélet;
  • • „Can do” attitűd, proaktivitás;
  • • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • • IFRS tapasztalat;
  • • SAP-ban és PowerBI-ban való jártasság;
  • • Projektértékelés tapasztalat.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest III.kerület