Gépész karbantartó technikus (Százhalombatta)
2023.08.16
Üzemeltető elektrikus – Felsődobsza
2023.09.19

Az ALTEO GROUP

GÁZMOTOR KARBANTARTÓ

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A gázmotor egységeken és azok segédüzemi berendezésein a kezelési és karbantartási utasításainak megfelelően az előírt gyakorisággal elvégzi a karbantartási feladatokat
  • • Az Alteo Nyrt. minden régiójában, illetve külső partnernél végzett karbantartási feladatokban való közreműködés
  • • Alteo Nyrt. telephelyein a gázmotor egységeken, és azok segédüzemi berendezésein végzett karbantartásokon való közreműködés
  • • Technológiai berendezések karbantartása, javítása; üzembiztos működést ellenőrizni
  • • Szakterületen tevékenykedő idegen kivitelezők tevékenységének szakmai felügyelete, ellenőrzése
  • • Közreműködés a telephelyek technológiai rendszerét érintő hibaelhárítási tevékenységben
  • • Közreműködés diagnosztikai vizsgálatok elvégzésében
  • • Készenléti szolgálat adása és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén munkába áll

  • • Középfokú végzettséggel és 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • • Van gázmotoros technológia ismereted
  • • Van számítógépes alapfokú felhasználói tapasztalatod
  • • Rendelkezel B-kategóriájú jogosítvánnyal

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

  • • Számítógépes alapfokú felhasználói tapasztalat
  • • Hőerőművi és épületenergetikai rendszerek karbantartásában szerzett gyakorlat

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat.
  • • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag
    • o céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, valamint Nyugat és Dél Magyarországi régió