Gépész karbantartó – Sopron
2018.12.10
Villamos karbantartó
2019.06.07

Jelentkezési határidő: 2019. december 20.

Az ALTEO GROUP

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A villamos szakági főmérnök (senior mérnök) munkájának támogatása a meglévő erőművi villamos berendezésekhez, rendszerekhez kapcsolódó felmérésekben, üzemzavari kivizsgálásokban, javításokban;
  • • Új projektek (új létesítmények beruházása, kivitelezése) esetében a villamos szakági főmérnök munkájának támogatása a vonatkozó szerződések előkészítésével, ajánlatok készítésével, ajánlatok bekérésével-értékelésével (műszaki tartalomra vonatkozóan, saját szakterületén);
  • • A kijelölt projektekhez és szakterületéhez kapcsolódó technológiák, műszaki berendezések megfelelőségének és alternatíváinak elemzése (adat- és információ gyűjtés, értékelés);
  • • Részvétel a projektek megvalósításában, ellenőrzésében és koordinálásában;
  • • Szakterületéhez kapcsolódó kérdésekben kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel.

  • • Okleveles villamosmérnöki (erősáramú) végzettséggel rendelkezel;
  • • Átfogó ismereted van energetikai területen a villamos erőátviteli rendszerekről;
  • • Erős kommunikációs szinten beszélsz angolul (ha németül is, az előnyt jelent);
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot, ezenkívül MS Project és AutoCad ismereted is van;
  • • Rendszerszemléletű a gondolkodásmódod, kiválóan kommunikálsz;
  • • Önállóan is vállalod a munkádért a felelőséget, de jó csapatjátékos is vagy;
  • • A felmerülő problémákra gyorsan reagálsz, könnyen oldod meg;
  • • Van B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetői tapasztalatod is mellé.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • rendelkezel felelős műszaki vezetői végzettséggel;
  • • erőművi közép- és kisfeszültségű rendszerek kivitelezésében és/vagy kiviteli tervezésében szereztél már gyakorlati tapasztalatot;
  • • ismered a gyengeáramú rendszereket is;
  • • Legalább 3 éves munkatapasztalatot szereztél már a tervezés, kivitelezés területén.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület