Villamos projektmérnök
2019.02.07
Energetikai mérnök – Sopron
2019.06.21

Jelentkezési határidő: 2019. november 30.

Az ALTEO GROUP

Villamos karbantartó

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Villamos berendezések karbantartása, hibakeresése, javítása, javítás utáni működés ellenőrzése;
  • • Szakterületen tevékenykedő idegen kivitelezők tevékenységének a szakmai felügyelete, ellenőrzése;
  • • Közreműködés a villamos rendszert érintő üzemzavarok kivizsgálásában, a hibaelhárítási tevékenységben;
  • • Villamos diagnosztikai tevékenységek végrehajtása, támogatása;
  • • Közreműködés a villamos rendszerek szabványossági felülvizsgálatában;
  • • Gázmotorok és segédrendszereik gépészeti karbantartásának támogatása
  • • Szoros együttműködés a technológiai személyzettel és egyéb karbantartó csapatokkal.

  • • Villamos rendszerek karbantartásában/diagnosztikájában van gyakorlati tapasztalatod;
  • • Erősáramú villamosipari végzettséged van;
  • • Erőművi, épületenergetikai, rendszerek üzemeltetésében/karbantartásában szereztél már gyakorlatot;
  • • Felhasználói szinten ismered a Word és MS Office csomagot;
  • • Rendelkezel „B” kategóriájú jogosítvánnyal és vállalod a telephelyek közti utazást;
  • • Munkádat felelőségteljesen végzed, és szívesen teszel szert új ismeretekre.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest