IT Security Manager
2024.02.13
Környezetvédelmi munkatárs
2024.03.05

Az ALTEO GROUP

ÜZEMVITELI MÉRNÖK (TISZAÚJVÁROS)

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A telephelyeken felmerülő üzemviteli és karbantartási feladatok előkészítésének és végrehajtásának műszaki támogatása.
  • • Karbantartási terv készítése és a munkálatok ütemezése, a kapcsolódó dokumentációs rendszer működtetése.
  • • Megoldási javaslatok kidolgozása a Fűtőerőművek technológiai problémáinak kezelésére.
  • • Hatásfoknövelő-, élettartam hosszabbítási, fenntarthatósági projektek támogatása.
  • • Fűtőerőművekben rejlő energiamegtakarítási, CO2 csökkentési lehetőségek feltárása, döntéselőkészítő anyagok elkészítése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • • Gépészmérnök / villamosmérnök / energetikai mérnök végzettség
  • • Középfokú angol nyelvtudás
  • • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • • B kategóriás jogosítvány
  • • Szeretsz egy jó csapatban, csapatjátékosként dolgozni

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • • Energiatermelés, energiaszolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • • Technológiai rendszerek üzemeltetésében, karbantartási feladataiban szerzett gyakorlat

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag
    • o céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros, TVK ipartelep és Kazincbarcika

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

FacebookTwitterLinkedIn