Portfólió koordinátor
2021.10.21
Meteorológus előrejelző
2022.12.01

Az ALTEO GROUP

ÜZEMELTETŐ MÉRNÖK AZURE KÖRNYEZETBEN

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Azure-ben felépített rendszer folyamatos működésének biztosítása, hibák felderítése és megoldása. Használt Azure komponensek nagy része PaaS szolgáltatás (Function App, SQL, Power BI, Logic App)
  • • Fejlesztői csapat számára segítségnyújtás, CICD folyamat támogatása
  • • Új alkalmazások/komponensek fejlesztésénél részvétel a support feladatokban, az üzemeltetési architektúra kialakításában és karbantartásában
  • • Hibafelderítési és hibaelhárítási feladatok végrehajtása a produktív környezetben
  • • Rendszer dokumentációjaként szolgáló wiki karbantartása
  • • Működést és hibakeresést támogató rendszer(ek) bevezetése

  • • 2+ év Azure tapasztalat, ideális esetben fejlesztők támogatásával
  • • Tapasztalat adatbázis-kezelővel (Microsoft SQL)
  • • Jártasság üzemeltetés területén, mivel a feladat részét képezi a rendszer folyamatos működtetés is
  • • Git és git workflow ismeret
  • • Tudást megosztó, csapattársakat segítő személyiség
  • • 5 évnél kevesebb releváns munkatapasztalat esetén: informatikai vagy villamosmérnöki diploma (BSC vagy MSC)

ELŐNY:

  • • Fejlesztői háttértudás
  • • Python nyelv alapszintű ismerete
  • • 1-3 év DevOps mérnöki tapasztalat
  • • Azure Administrator Associate / Azure Developer Associate / DevOps Engineer Expert certification
  • • Infrastucture as Code tapasztalat (ARM template / Bicep / Terraform)
  • • Agile projekt működésben tapasztalat

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III.kerület