Üzemeltető elektrikus – Kazincbarcika
2019.12.03

Jelentkezési határidő: 2019. december 31.

Az ALTEO GROUP

ÜZEMELTETŐ GÉPÉSZ

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A BC Erőmű berendezéseinek üzemeltetési és karbantartási feladatainak ellátásában való részvétel;
  • • Az erőmű technológiai berendezéseinek rendszeres ellenőrzésének ellátása;
  • • Külső kivitelező alkalmazása esetén felügyeleti tevékenység ellátása;
  • • A berendezések karbantartási, üzemviteli utasításiban szereplő próbák, ellenőrzések elvégzése;
  • • Aktív részvétel az éves tervezett karbantartási, üzemeltetési programok kidolgozásában.

  • • Szakközépiskolában vagy szakmunkásképzőben gépész végzettséget szereztél;
  • • Rendelkezel gépész vagy gépésztechnikus végzettséggel;
  • • SIEMENS/Alstom Power/ABB típusú vizsgával rendelkezel;
  • • Rendelkezel gázturbina gépész, kalorikus gépész, valamint blokkgépész végzettséggel;
  • • Erőműves szakterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • • Folyamatos műszakrendet tudod vállalni.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;k;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget. ;

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kazincbarcika, BC Erőmű

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed, valamint a munkavégzés helyének megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.