Gázmotor karbantartó
2023.08.22
IT Security Manager
2024.02.13

Az ALTEO GROUP

ÜZEMELTETŐ ELEKTRIKUS – FELSŐDOBSZA

pozícióba munkatársat keres.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A munkáltató által üzemeltetett Vízerőművek üzemviteli karbantartási tevékenységének ellátása
  • • A 20 és 0,4kV-os kapcsolási műveletek elvégzése
  • • A mindenkori optimális energiatermeléshez szükséges folyószabályozás elvégzése
  • • Üzemvíz csatorna folyamatos kezelése
  • • Turbinák, generátorok segédüzemi berendezésein az üzemeltetési és karbantartási utasításainak megfelelően az üzemeltetési és karbantartási feladatokat elvégzése
  • • Rendkívüli helyzetek (pl.: árvíz, jégzajlás, kásajég stb.), üzemzavarok elhárítása a lehető legrövidebb időn belül
  • • A napi műszakok során az erőmű technológiai berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • • Berendezések javításakor a szükséges előkészületek elvégzése
  • • Külső kivitelező alkalmazása esetén felügyeleti tevékenység ellátása
  • • A műszakváltást megelőzően készenléti szolgálat adása és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén munkába állás
  • • Javaslat adása tartalék alkatrészek, üzemeltetési és karbantartási segédanyagok, szerszámok beszerzésére

  • • Villamosipari végzettséggel / villamos alállomás kezelői képesítéssel rendelkezel és van 3 éves szakmai tapasztalatod
  • • Vállalsz folyamatos munkarendben történő munkavégzést, valamint készenlétet
  • • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Van technikusi végzettséged
  • • Dolgoztál már az energiatermelés, energiaszolgáltatás területén

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat.
  • • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag
    • o Céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Felsődobsza