IT szolgáltatás menedzser
2020.05.11

Jelentkezési határidő: 2020. június 15.

Az ALTEO GROUP

SZENIOR RENDSZERGAZDA

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Új infrastruktúra tervezése, rendszerdokumentációk elkészítése, véleményezése;
  • • Részvétel az IT stratégia elkészítésében, valamint végrehajtásában;
  • • Infrastruktúra fejlesztési projektek szakmai vezetése, illetve üzemeltetése és felügyelete;
  • • Közreműködés a szolgáltatók szolgáltatási szerződéseinek kialakítási folyamatában;
  • • A szolgáltatásokhoz kapcsolódó infrastruktúra folyamatos, rendszeres, dokumentált ellenőrzése, a kapcsolódó KPI-ok, meghatározása, mérése, riportolása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása;
  • • Incidenskezelés támogatása, probléma kezelés, eszkaláció, gyökérok elemzések elkészítése/elkészíttetése;
  • • Az infrastruktúrát érintő változások, kiadások ALTEO oldali menedzsment felelősi feladatainak ellátása;
  • • A szolgáltatásokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel, projekt koordinátori szerepkör betöltése;
  • • Az infrastruktúrát érintő DRP tervek elkészítése, elkészítésének és tesztelésének szakmai koordinálása, valamint a BCP tesztek támogatása;
  • • A szolgáltatásokhoz kapcsolódó infrastrukturális igények kezelése;
  • • IT beszerzések támogatásában való részvétel;
  • • Auditok, ellenőrzések támogatása, a megfelelőség biztosítása.

  • • Felsőfokú, okleveles informatikai végzettséget szereztél;
  • • Min. 5-10 éves tapasztalatot szereztél hasonló területen (üzemeltetés, infrastruktúra fejlesztés);
  • • Több telephelyes hálózatok (LAN, WAN/SD WAN, VPN, wifi, mobil, routing/switching) tervezésében, üzemeltetésében 5 -10 éves gyakorlattal rendelkezel;
  • • MS Windows/Linux szerver operációs rendszer üzemeltetésében szerzett ismereted és gyakorlatod van;
  • • MS Azure és O365 üzemeltetési ismerettel és gyakorlattal rendelkezel;
  • • Hyper-V, VMware üzemeltetési ismerettel és gyakorlattal rendelkezel;
  • • Monitoring rendszerek terén szerzett (pl. Nagios, Zabbix) ismereted, üzemeltetői gyakorlatod van;
  • • Informatikai projektek vezetésében szereztél tapasztalatot;
  • • SAN hálózatok, Storage technológiák üzemeltetői ismeretekkel rendelkezel;
  • • Kiváló dokumentációs képesség, precíz munkavégzés jellemez;
  • • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel,
  • • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képesség jellemez;
  • • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet jellemez;
  • • Határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség vagy;
  • • Proaktívan és felelősségteljesen végzed a munkád;
  • • Ügyfél- és feladatorientáltság, dinamizmus, illetve motiváltság jellemez;
  • • Önállóan is vállalod a munkádért a felelősséget, de jó csapatjátékos is vagy;
  • • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.
  • • Alapvető szoftverfejlesztési, programozási ismereteid vannak (Scripting, Python, stb.);
  • • Alapvető alkalmazásszerver ismeretek terén szereztél tapasztalatot (pl. IIS, Apache, Tomcat, NGINX);
  • • Alapvető adatbázis ismeretekkel, MS SQL ismeretekkel rendelkezel;
  • • ITIL folyamatok terén szerzett ismeretekkel rendelkezel;
  • • Biztonsági standardok, irányelvek, technikai megoldások terén szereztél tapasztalatot.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület