Energetikai mérnök – Sopron
2019.06.21
Projektmérnök – e-mobilitás
2019.08.02

Jelentkezési határidő: 2019. december 20.

Az ALTEO GROUP

Szélerőmű karbantartó

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A régióhoz tartozó szélerőművek megelőző karbantartása;
  • • A szélerőművek rendszeres ellenőrzése, hibafeltárása a folyamatos üzemvitel érdekében;
  • • A feltárt hibák eseti és ütemezett elhárítása, villamos, műszeres, gépész, hidraulikai területen;
  • • Magasban végzett tevékenységhez kapcsolódó feltételek biztosítása, betartása;
  • • A vonatkozó EBK előírások betartása, betartatása;
  • • Készenélt biztosítása az időben történő hibaelhárításhoz;
  • • A szükséges indítási, leállítási, valamint felügyeleti tevékenységek elvégzése;
  • • A tevékenységhez kapcsolódó felszerelések, szerszámok felügyelete, szükséges intézkedések megtétele a folyamatos rendelkezésre állás érdekében.

  • • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
  • • Legalább 3 éves tapasztalatod van Szélerőmű karbantartás/villamos/gépész területen;
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot;
  • • Kiváló a problémamegoldó készséged;
  • • Proaktivitás, műszaki szemlélet jellemez;
  • • Magasban végzett munkakörülményeket tolerálod;
  • • Önállóan is vállalod a munkádért a felelősséget, de jó csapatjátékos is vagy;
  • • Előnyt jelent, ha rendelkezel alap szintű német és/vagy angol nyelvtudással.

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr