Kontroller
2019.08.28
EBK munkatárs
2019.09.18

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

Az ALTEO GROUP

Számviteli koordinátor

pozícióba munkatársat keres, amely pozíció betölthető a budapesti vagy a soproni telephelyünkön

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Számlák könyvelése, iktatása;
  • • Folyószámla egyeztetés partnerekkel (NAV, vevő, szállító);
  • • Bankmozgások rögzítése, listák generálása SAP-ból;
  • • Készlet változások, mozgások rögzítése ellenőrzése SAP-ban;
  • • Cégek teljes könyvelése, egyszerű bizonylat rendszerű cégeknek kezelése határidőre;
  • • Adó adatlapok töltése, alapbizonylatok rendszerezése, ellenőrzések kiszolgálása;
  • • Részvétel az ügyvezetés támogató csoport vállalati folyamataiban.
  • • A Számviteli csapat munkájának adminisztratív és szervezési támogatása.

  • • Erősen elkötelezett vagy a gazdálkodási szakterület feltérképezése iránt;
  • • Befejezett középfokú pénzügyi/közgazdasági végzettséget szereztél és/vagy folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányokat folytatsz;
  • • Hasonló területen szereztél legalább 1-2 éves tapasztalatot;
  • • Felhasználói szintű MS Office ismereted van (MS Project);
  • • Gazdálkodási szemlélet, logikus gondolkodás jellemez;
  • • Magas az igényed a tanulásra, valamint a komplex információk rendszerezésére;
  • • Nagyfokú önállóság, gyors munkavégzés jellemez;
  • • Jó a problémamegoldó képességed.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Felsőfokú gazdasági tanulmányokat folytatsz;
  • • Rendelkezel bármilyen vállalatirányítási vagy könyvelési rendszer ismerettel;
  • • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület vagy Sopron. A pozíció nem igényel utazást.