Projektvezető
2019.08.02
Irodai asszisztens – recepciós
2019.08.13

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 6.

Az ALTEO GROUP

Szabályozási központ operátor

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Erőművi szabályozási központ üzemeltetése, a termelő berendezések, illetve azok segédberendezéseinek működési felügyelete, indítása, leállítása, terhelés- vagy üzemmód változtatása, illetve ezen feladatok elvégzésének dokumentálása az erre rendszeresített terminálokon/rendszereken keresztül;
  • • A termelő berendezések, illetve azok segédberendezéseinek karbantartási/üzemviteli utasításiban szereplő próbáinak ellenőrzéseinek végrehajtása, dokumentálása;
  • • Munkavédelmi, tűzvédelmi feladatok ellátása az Integrált Irányítási Rendszer utasításaiból adódó követelményeknek, illetve a telephelyi Tűzvédelmi Szabályzatnak megfelelően;
  • • A mindenkori készenléti beosztásnak megfelelően készenléti szolgálat adása, és szükség esetén 30 percen belül munkába állás.

  • • Szakközépiskolai, kalorikus gépész vagy elektrikus végzettséget szereztél;
  • • Eredményorientáltság, rendszerszemlélet, komplex gondolkodás jellemez;
  • • Stressztűrő képességgel rendelkezel;
  • • Kreatív, innovatív jellem vagy;
  • • Önálló, felelősségteljes gondolkodás és munkavégzési képességgel rendelkezel.

  • • Felsőfokú műszaki végzettséged van (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • • Kazángépész szakképesítést szereztél;
  • • Erőműves (üzemeltetési) területen szerzett gyakorlat/tapasztalattal rendelkezel;
  • • Szabályozási központ üzemeltetésben szerzett gyakorlatod/tapasztalatod van.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Széles körű szakmai fejlődési, ill. kibontakozási lehetőséget a kiserőműves (<50MW) villamosenergia- és hőtermelés, továbbá a szabályozási központ működtetés területeken;
  • • Innovációra nyitott, eredményorientált légkört.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros