Meteorológus előrejelző
2022.12.01
Teherautó sofőr
2023.04.04

Az ALTEO GROUP

SENIOR DATA ENGINEER

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • End-to-end adatfolyamok létrehozása és karbantartása, beleértve az adatfeldolgozást, a kötegelt és valós idejű adatfolyamokat, az ETL/ELT folyamatokat, az adatbázisokat, az adatmodelleket Azure környezetben (Data Factory, SQL, Data Lake Gen 2, Synapse)
  • • Adatplatform építése és fejlesztése Microsoft Azure alapokon
  • • Adatminőség biztosítása és fenntartása
  • • Tervezési és fejlesztési dokumentáció készítése (tudásmegosztás)
  • • Infrastuktúra fejlesztése az adatok optimális kinyeréséhez, transzformációjához, integrációjához

  • • 3+ év Data Engineering tapasztalat és aktív SQL tudás
  • • ETL/ELT technikák és keretrendszerek ismerete, skálázható data pipeline-ok építésében és optimalizálásában tapasztalat
  • • Verziókövető rendszerek ismerete (GIT – Gitlab/ Bitbucket)
  • • Valamely programozási nyelv ismerete: Python / R / Java / Scala
  • • Erős technikai elemző és problémamegoldó készség az adatokkal és technológiai megoldásokkal kapcsolatban
  • • Részletekre való odafigyelő személyiség

  • • Azure cloud ismeret, Azure Data Engineer Associate certificate (DP-203)
  • • Adatvizualizációban, riportolásban és a kapcsolódó szoftverek használatában szerzett tapasztalat
  • • Adattárház fejlesztési tapasztalat, PowerBI tapasztalat

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület