Szerver infrastruktúra üzemeltető
2019.11.15
Üzemeltető elektrikus – Kazincbarcika
2019.12.03

Jelentkezési határidő: 2019. december 20.

Az ALTEO GROUP

RÉGIÓS BESZERZÉSI MUNKATÁRS

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Régiójához kapcsolódó telephelyek és szervezetek számára indirekt anyagok, szolgáltatások beszerzése Munkaköréhez kapcsolódó operatív és stratégiai beszerzési feladatok ellátása;
  • • A teljes beszerzési folyamat bonyolítása (igény menedzsment, ajánlatkérés, megrendelések és szerződések készítése, kezelése, ártükör, illetve döntéselőkészítő anyagok készítése, ártárgyalások folytatása, teljesítésellenőrzés);
  • • A vállalatirányítási rendszerben (SAP) a beszerzéshez kapcsolódó folyamatok és feladatok elvégzése;
  • • Piackutatásban való részvétel;
  • • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása.

  • • Felsőfokú végzettséget (preferáltan mérnöki, műszaki menedzser végzettség vagy gazdasági) szereztél;
  • • Legalább 3-5 év ipari környezetben (erőműves környezet, energetika, gyógyszeripar stb.) szerzett beszerzési tapasztalatod van;
  • • Szerződéskötési, pályáztatási tapasztalattal és ezekhez kapcsolódó jogi ismeretekkel rendelkezel;
  • • Aktív, felhasználói szinten ismered és használod az SAP MM modulját;
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot;
  • • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
  • • Önállóan is vállalod a munkádért a felelősséget, de jó csapatjátékos is vagy;
  • • Pontosan és precízen végzed a munkád;
  • • Proaktívan keresed a feladatokat;
  • • Analitikus gondolkodásmód és terhelhetőség jellemez;
  • • Kiváló a munkaszervezési és kommunikációs készséged;
  • • Van B kategóriás jogosítványod és hozzá utazási hajlandóságod is.

  • • Szállítmányozási, vámkezelési ismereteid vannak (EKAER szám ügyintézés, fuvarszervezés).

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Beszerzési csapatunk bővülésével 3 telephelyünkre keressük új kollégáinkat,
amelyek az alábbiak:>

  • • 1 fő – Budapest, XIV. kerület (esetenként a központban XIII. kerület)
  • • 1 fő – Észak-Magyarország (Tiszaújváros vagy Kazincbarcika)
  • • 1 fő – Nyugat-Magyarország (Sopron (preferált) vagy Győr)

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed, valamint a munkavégzés helyének megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.