Gépész karbantartó
2019.09.19
Gázmotor karbantartó (autószerelő)
2019.11.11

Jelentkezési határidő: 2019. december 20.

Az ALTEO GROUP

PROJEKTMÉRNÖK

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Részvétel (információgyűjtés, javaslattétel) a vállalkozási stratégia kidolgozásában, beleértve a piackutatást, piacelemzést, versenytárs elemzést;
  • • Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel;
  • • A kijelölt projektekhez kapcsolódó technológiák, műszaki berendezések megfelelőségének és alternatíváinak elemzése (adat- és információgyűjtés, értékelés);
  • • Vállalkozási szerződések műszaki részének előkészítése, beleértve az ajánlatok készítését, illetve bekérését és értékelését, a projektmenedzser feladat kiosztásának megfelelően;
  • • Vállalkozási projektek költség kalkulációjának elkészítése, nyomon követése, utókalkulációja;
  • • Beruházási projekt esetében az energetikai és költség kalkulációk elkészítése, műszaki koncepció összeállítása;
  • • Részvétel a projekt megvalósításában a projektmenedzser feladat kiosztásának megfelelően;
  • • Több szervezeti egységet érintő projektnél részvétel (feladatmegosztás szerinti feladatok elvégzése) az adott projektteam munkájában;
  • • A divízió működését meghatározó vagy érintő szabályozásokhoz javaslattétel.

  • • Okleveles gépészmérnöki végzettséget szereztél;
  • • Energetikai rendszerek terén szereztél átfogó ismereteket;
  • • Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod van, a német nyelvtudás előnyt jelent;
  • • Felhasználói szintű MS Office, MS Project és AutoCAD ismereteid vannak;
  • • Rendszerszemlélet jellemez;
  • • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel;
  • • Kiváló a döntéshozói és problémamegoldó képességed;
  • • Van B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetői tapasztalatod is mellé.

  • • 2-3 éves kivitelezői, projekt megvalósítási teamben szerzett gyakorlat energetikai területen.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület, illetve az Alteo Group telephelyei