Könyvelő
2022.01.13
Beszerző
2022.03.31

Az ALTEO GROUP

PORTFÓLIÓ KOORDINÁTOR GYAKORNOK

Az ALTEO csoport Magyarország azon kevés vállalata közé tartozik, amely rendelkezik saját Szabályozó Központtal. És hogy mit is jelent ez?

Az ALTEO Szabályozó Központja egy rendkívül hatékony, rugalmas, gazdaságos, a XXI. század kihívásainak és elvárásainak is megfelelő energiatermelési technológia, egy olyan műszaki megoldás, amely lehetővé teszi, hogy a több kisebb, önálló termelő egység összevonva egy nagy erőműként jelenjen meg a villamosenergia- és a rendszerszintű szolgáltatások piacán.

A Szabályozó Központot a Portfólió koordinátorok működtetik.

MIVEL FOGLALKOZIK EGY PORTFÓLIÓ KOORDINÁTOR?

  • • Az ALTEO Nyrt. erőművi portfóliójának (fosszilis- és megújuló energiaforrást hasznosító villamosenergia-termelés) operatív termelésmenedzsmentjével és optimalizációjával, valamint vonatkozó műszaki-gazdasági elemzések készítésével, fejlesztési javaslatok kidolgozásával;
  • • Az ALTEO Nyrt. szabályozási központjának fejlesztését célzó projekteket támogatja;
  • • Az erőművi portfólióhoz kapcsolódó kereskedelmi tevékenységeket hajtja végre, villamosenergia, földgáz és emissziós kvóta kereskedelemi ügyleteket köt, elvégzi a kapcsolódó adminisztrációkat (fizikai és derivatív piacokon egyaránt);
  • • Együttműködik a társterületekkel és részt vesz az erőművi portfólióhoz kapcsolódó támogató folyamatokban (pénzügyi és műszaki kontrolling tevékenység).

A FENT LEÍRT FELADATOK TÁMOGATÁSÁRA KERESSÜK LEENDŐ GYAKORNOKUNKA, AKI:

  • • Műszaki (energetikai-, gépész-, vagy villamosmérnök) vagy gazdasági vagy pénzügyi tanulmányokat folytat;
  • • Heti minimum 20 órát tud vállalni, de előnyként értékeljük, ha ennél többet is;
  • • Energiatermelési technológiai és energiapiaci ismeretekkel rendelkezik, de mindenképpen nyitott ezekre;
  • • Hosszútávban gondolkodik, motivált és elhivatott szakmailag, szeretné komolyan megismerni, átlátni és elsajátítani az energetika ezen területét;
  • • Haladó szintű MS Office ismeretei vannak;
  • • Rendszerszemlélet és önállóság jellemzi;
  • • Analitikusan gondolkodik és precízen végzi a munkáját.

  • Hosszútávú lehetőséget tudunk biztosítani, célunk, hogy sikeres gyakornoki együttműködés után akár főállásban is csatlakozz hozzánk;
  • • Szakmailag kiváló fejlődési lehetőség vár rád az ország kevés Szabályozó Központjának egyikében;
  • • Egy olyan magyar tulajdonú vállalatnál bővítheted a szakmai tudásodat és szerezhetsz tapasztalatot, ami 2021-ben sorra rekordbevételekkel zárta a negyedéveket.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzodat és pár gondolatot a motivációdról az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.