Beszerzési munkatárs
2019.05.20
Beszerzési koordinátor
2019.06.06

Jelentkezési határidő: 2019. június 30.

Az ALTEO GROUP

Minőségellenőr

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

Kivitelezési és nagykarbantartási projekteknél ellenőrzöd a saját munkavállalók és a külső alvállalkozók munkáját a következők szerint:

  • • a minőségellenőrzési folyamat kialakítása üzemeltetési és karbantartási területen (folyamatleírás, formanyomtatványok stb.);
  • • a beérkezett minőségtervek véleményezése;
  • • minőségterv és ellenőrzési terv készítése (amennyiben az az adott projekthez szükséges);
  • • NoBo bevonása esetében kapcsolattartás és koordináció a megbízott NoBo-val;
  • • kiviteli tervek meglétének, alkalmazhatóságának és érvényes szabványoknak, jogszabályoknak való megfelelőségének ellenőrzése;
  • • beérkezett anyagok dokumentációinak és megfelelő minőségének ellenőrzése;
  • • építési napló naprakész vezetésének ellenőrzése, szükség szerinti kiegészítése;
  • • munkát végzők szakmai megfelelősségének és a használt eszközök, szerszámok minőségének ellenőrzése;
  • • szerelésközi ellenőrzések végzése a minőségterv betartására, a minőségterv szerinti ellenőrzések elvégzésének és dokumentálásának ellenőrzése, az ellenőrzési terv szerinti bejárásokon való részvétel;
  • • kapott technológiai utasítások véleményezése, alkalmazhatóságuk megvizsgálása;
  • • üzembe helyezési eljárásokon való részvétel és ellenőrzés;
  • • az összegyűjtött minőségügyi dokumentumokat rendszeresen ellenőrzi
  • • átadási dokumentációk komplettségének ellenőrzése;
  • • észlelt hiányosságok, hibák jelentése / jegyzőkönyvezése az IIR vezetőnek és a projektvezetőnek;

  • • Felsőfokú műszaki végzettséget szereztél;
  • • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalatod van minőségellenőrzési, műszaki ellenőrzési területen;
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot;
  • • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban;
  • • Kiváló a kommunikációs és a konfliktuskezelési képességed;
  • • Proaktívan keresed a feladatokat;
  • • Jó döntéshozói és problémamegoldó képesség jellemez;

  • • műszaki ellenőr/munkavédelmi technikus végzettséged is van;
  • • van energetikai tapasztalatod;

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk;

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület