Üzemeltető mérnök Azure környezetben
2022.11.14
Senior Data Engineer
2023.03.19

Az ALTEO GROUP

METEOROLÓGUS ELŐREJELZŐ

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Energetikai előrejelzéseket (elsősorban napenergia) támogató időjárás előrejelzések készítése;
  • • Numerikus előrejelzések folyamatos korrekciója;
  • • Az ALTEO időjárási mérőhálózatának monitorozása;
  • • Szakértői tanácsadás és részvétel az időjáráshoz kötődő fejlesztésekben;
  • • Energetikai területen felhasználható időjárási produktumok felkutatása, cégen belüli megismertetése, bevezetése;
  • • Időjárási helyzetek, numerikus modellek, előrejelzések analizálása;

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA VAN:

  • • Meteorológus végzettség;
  • • Előrejelzésben szerzett tapasztalat;
  • • MS Office (Excel, World, PowerPoint) ismeretek;
  • • Angol nyelvtudás (középfok);
  • • Adat analízis ismeretek;

  • • Programozási tapasztalatod van bármilyen nyelvben (elsősorban Python);
  • • Műholdképek kiértékelésében, feldolgozásában jártas vagy;
  • • Ismered a meteorológiai műszereket;

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • o éves cafeteria keret
    • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • o egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület