Szabályozási központ operátor
2019.08.12
Számviteli koordinátor
2019.08.29

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 27.

Az ALTEO GROUP

Kontroller

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Havi és negyedéves pénzügyi zárás támogatása;
  • • Éves/havi könyvelés: főkönyv ellenőrzése, javíttatása, elhatárolások, kiszámlázások megadása ellenőrzése terv-tény összevetés, együttműködés a Pénzügy – Számvitel területtel;
  • • Létesítmények, projektek éves terveinek, előrejelzéseinek elkészítése;
  • • A projektek, projekttársaságok pénzügyi helyzetének nyomon követése;
  • • Havi, negyedéves jelentések, elemzések elkészítése;
  • • Projektfejlesztés támogatása gazdasági modellezéssel;
  • • Finanszírozói kapcsolattartás, finanszírozási tárgyalásokon aktív részvétel;
  • • Ad-hoc döntéselőkészítő anyagok készítése.

  • • Felsőfokú gazdasági, lehetőleg pénzügyi végzettséget szereztél;
  • • Legalább 2-4 év szakmai tapasztalatod van kontrolling, üzleti modellezés pénzügyi átvilágítás, vagy egyéb releváns területen;
  • • Haladó szinten ismered az MS Office csomagot, elsősorban az MS Excelt;
  • • Rendelkezel középfokú angol nyelvtudással (szóban és írásban);
  • • Proaktív személyiség vagy és „can do” attitűddel rendelkezel;
  • • Önállóan is vállalod a munkádért a felelőséget, de jó csapatjátékos is vagy;
  • • Szereted látni az általad felvetett ötletek megvalósítását.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • VBA és SAP ismereted van;
  • • Nem idegen számodra az IFRS világa;
  • • Rendelkezel, vagy folyamatban van releváns posztgraduális képzésed (ACCA, CIMA, ACA)
  • • rendelkezel Big 4 vagy energiaipari tapasztalattal;

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Összetartó csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk;

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület