Portfólió koordinátor
2019.12.17
Üzemeltető elektrikus / gépész – Kazincbarcika
2020.01.27

Jelentkezési határidő: 2020. március 15.

Az ALTEO GROUP

JOGI ELŐADÓ

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • A cégcsoport üzleti tevékenységének jogi támogatása;
  • • A cégcsoport működésével kapcsolatos társasági és cégjogi ügyek intézése;
  • • A tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok folyamatos nyomon követése, kivonatok készítése;
  • • Szerződések előkészítése, véleményezése;
  • • Külső ügyvédi irodákkal való együttműködés;
  • • Részvétel energetikai projektek kivitelezésének jogi támogatásában;
  • • Közreműködés komplex cégjogi struktúrák kialakításában, dokumentálásában;
  • • Tranzakciók jogi támogatása.

  • • Jogi egyetemi végzettséget szereztél;
  • • Felhasználói szinten használod az MS Office csomagot;
  • • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
  • • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés jellemez;
  • • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • • Érdeklődsz az energetika iránt.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Jogi területen szereztél munkatapasztalatot.

  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot;
  • • Rálátást biztosítunk egy összetett, több üzletággal rendelkező társaság működésének jogi hátterére;
  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményalapú bónuszt kínálunk;
  • • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIII. kerület