Szabályozási központ operátor
2019.08.12

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 12.

Az ALTEO GROUP

Irodai asszisztens – recepciós

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Számla- és szerződés nyilvántartás vezetésének ellátása;
  • • Kimenő és beérkező posta, központi elektronikus postafiók, faxok kezelése, iktatása, szortírozása, továbbítása;
  • • Hívások fogadása, nyilvántartása, üzenetek továbbítása az illetékes kollégák felé;
  • • Futárszolgálat rendelése, felügyelete;
  • • Kisebb munkavállalói rendezvények lebonyolítása;
  • • A Társaság dokumentumainak egységesítése, formázása;
  • • Munkatársak munkájának háttértámogatása, fénymásolási, faxolási feladatok ellátása, valamint az aláírókönyvek kezelése;
  • • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása;
  • • Irodavezető munkájának napi szintű támogatása;
  • • Recepció-felügyelet, illetve a vendégek fogadása;
  • • Irodai rend felügyelete, tárgyalók előkészítése, rendben tartása;
  • • Tárgyalók foglaltságának kezelése;
  • • Takarítás felügyelete, ellenőrzése, kapcsolattartás a takarítási szolgálattal;
  • • Irodával kapcsolatos karbantartási feladatok elvégeztetése, felügyelete;
  • • Irodai eszközök, valamint a konyhai rendelések lebonyolítása.

  • • Középfokú végzettséget szereztél;
  • • Hasonló területen szereztél legalább 2-3 éves tapasztalatot;
  • • Felhasználói szintű MS Office ismereted van (MS Project);
  • • Kiváló kommunikációs és jó szervező készséggel rendelkezel;
  • • Nagyfokú önállóság, gyors munkavégzés jellemez;
  • • Jó a problémamegoldó képességed;
  • • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Rendelkezel SAP ismerettel.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület