Üzemeltető elektrikus / gépész – Kazincbarcika
2020.01.27
Üzemeltető elektrikus – Budapest
2020.07.17

Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 15.

Az ALTEO GROUP

HR GENERALISTA

toborzás-kiválasztási fókusszal

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű kezelése, ellátása;
  • • Új belépők beillesztési folyamatának koordinálása;
  • • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, külső HR szolgáltatókkal, valamint kapcsolatépítés oktatási intézményekkel;
  • • Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése;
  • • A HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése, a stratégiák megvalósítása, továbbá a társaság humán szempontú fejlesztési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata, optimalizálására javaslattétel, akciótervek kidolgozása;
  • • Az éves képzési terv összeállításában részvétel, a támogatott terület munkatársait érintő képzések szervezése, továbbá a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • • Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása;
  • • Munkaügyi folyamatok támogatása.

  • • Felsőfokú HR végzettséget szereztél;
  • • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalatod van vállalati HR területen, preferáltan HR Generalista munkakörben toborzás-kiválasztási fókusszal;
  • • Naprakész munkajogi tudással rendelkezel;
  • • Rendelkezel középfokú angol nyelvtudással (szóban és írásban);
  • • Önálló, pontos munkavégzés jellemez, valamint kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezel;
  • • Rugalmas, együttműködő, proaktív személyiség vagy;
  • • Felhasználói szinten használod az MS Office csomagot;
  • • „B” kategóriás jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal rendelkezel.

  • • Egy lendületes, együttműködő, egymást támogató csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot;
  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteriát, széles körű egyéb béren kívüli juttatási csomagot, valamint éves bónuszt kínálunk;
  • • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIII. kerület