Üzemeltető elektrikus / műszakvezető – Sopron
2018.10.29
Villamos projektmérnök
2019.02.07

Jelentkezési határidő: 2019. december 20.

Az ALTEO GROUP

GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Erőművekben üzemelő berendezések javítása, ütemezett karbantartása
  • • Helyszíni szerelés, és műhelymunkák során nyújtott aktív részvétel,
  • • A végrehajtott karbantartási, hibaelhárítási feladatok dokumentálása
  • • Közreműködés a diagnosztikai vizsgálatok elvégzésében
  • • Részvétel az erőművi fő-, és segédberendezéseken végzendő karbantartási-, és hibaelhárítási munkákban
  • • Szakmai betanulást követően ügyeleti feladatok ellátása

  • • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (gépgyártástechnológus, géplakatos),
  • • Hasonló munkakörben szereztél már 1-3 éves tapasztalatot,
  • • Hegesztői ismeretekkel rendelkezel, helyszíni hegesztésekben van gyakorlatod,
  • • Vállalod a mobilitást, az esetleges külső telephelyen történő munkavégzést,
  • • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • • Önállóan is vállalod a munkádért a felelőséget, de jó csapatjátékos is vagy,
  • • A felmerülő problémákra gyorsan reagálsz, könnyen oldod meg,
  • • Felhasználói szinten ismered az MS office programcsomagot,
  • • Előny számunkra, de nem elvárás, ha jártas vagy a műszaki diagnosztikában és van energetikai berendezések karbantartásában szerzett tapasztalatod.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Sopron