Gázmotor karbantartó technikus – Tiszaújváros

Projektmérnök – e-mobilitás
2019.08.02
Irányítástechnikai műszerész – Tiszaújváros
2019.09.19

Jelentkezési határidő: 2019. december 20.

Az ALTEO GROUP

Gázmotor karbantartó technikus

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Alteo Group telephelyein, illetve partnereknél végzett gázmotor karbantartási feladatok végrehajtásában és dokumentálásában való részvétel;
  • • Az üzemóra alapú nagyjavítások és használt gázmotor felújítások alkalmával tevékenyen részt veszel a karbantartási munkákban;
  • • A karbantartási csoportvezető utasítása alapján anyagbeszerzési feladat ellátása;
  • • A végrehajtott karbantartási, hibaelhárítási feladatok dokumentálásának, illetve a munkádhoz kapcsolódó egyéb jelentések elkészítése;
  • • Köteles részt venni az üzemzavarok elhárításában;
  • • Ügyeleti feladatok ellátása az Alteo saját telephelyein, és az Alteo érdekeltségébe tartozó telephelyeken;
  • • Munkavégzés a külső partnereink számára nyújtott karbantartási szolgáltatások során.

  • • Erőművi berendezések karbantartásában szereztél tapasztalatot;
  • • Van B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetői tapasztalatod is mellé;
  • • Mobilitási hajlandósággal rendelkezel a különböző telephelyeken történő feladatok ellátása miatt;
  • • Készenléti szolgálat ellátását tudod vállalni.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Autószerelő szakképesítéssel rendelkezel;
  • • Gépésztechnikusi végzettséget szereztél;
  • • Részt vettél gázmotor gyártói trainingeken;
  • • Gázmotor karbantartásában szereztél tapasztalatot;
  • • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudással rendelkezel.

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros, illetve az Alteo Group telephelyei