Projektmérnök
2019.10.30
Rendszergazda
2019.11.15

Jelentkezési határidő: 2019. december 15.

Az ALTEO GROUP

GÁZMOTOR KARBANTARTÓ
(AUTÓSZERELŐ)

  • • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget;
  • • Amennyiben nem rendelkezel gázmotor karbantartói tapasztalatokkal, tanulmányokkal, akkor a munkáltató vállalja az ehhez szükséges ismeretek megszerzésének költségeit.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Gázmotor és segédberendezéseinek karbantartási, javítási feladatok előkészítése, végrehajtása;
  • • Gázmotor és segédberendezéseinek karbantartása, javítása utáni működés ellenőrzése;
  • • Fűtési és hűtési berendezések karbantartási és javítási feladatok előkészítése, végrehajtása;
  • • Fűtési és hűtési berendezések karbantartása, javítása utáni működés ellenőrzése;
  • • Közreműködés a gázmotor technológiai rendszerét érintő üzemzavarok kivizsgálásában, a hibaelhárítási tevékenységben;
  • • Közreműködés a diagnosztikai vizsgálatok elvégzésében;
  • • A raktárkészlet gépészeti anyagokat érintő részének félévenkénti ellenőrzése javaslattétel a készletállomány bővítésére, racionalizálására.

  • • Középfokú gépész végzettséggel rendelkezel (gépész, vegyipari gépész, lakatos, autószerelő);
  • • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • • Van B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetői tapasztalatod is mellé;
  • • Felelősségteljes munkavégzés jellemez;
  • • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • • Gázmotorok, vagy belsőégésű motorok karbantartásában, javításában szereztél releváns, minimum 1 éves tapasztalatot;
  • • Alapfokú irányítástechnikai és villamos ismereteid vannak.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Északkelet-Magyarország