Számviteli koordinátor
2019.08.29
Ajánlatadó mérnök – Tiszaújváros
2019.09.19

Jelentkezési határidő: 2019. november 30.

Az ALTEO GROUP

EBK munkatárs

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Munkavédelmi biztonságvédelmi és egészségvédelmi szaktevékenység ellátása a közép és nyugat-magyarországi régióban;
  • • Részvétel a hatóságokkal való kapcsolattartásban;
  • • Közreműködik a munkabiztonsági kockázatok felmérésében, elemzésében az ezzel kapcsolatos szabályzatok, folyamatok kidolgozásában, üzemi bejárásokban való aktív részvétel;
  • • Részt vesz a munkahelyi balesetek kivizsgálásában;
  • • Bejárási jegyzőkönyvek elkészítésében való részvétel;
  • • EHS éves oktatási feladatainak projektszintű kezelése és szervezése, munkavédelmi oktatási anyagok elkészítésében részvétel, oktatások lebonyolításában részvétel;
  • • Belső társosztályokkal és külső szakértő cégekkel való kapcsolattartás;
  • • Alvállalkozók oktatása és EBK szempontú ellenőrzése;
  • • Részvétel az EBK belső és külső auditokon.

  • • Felsőfokú végzettséget szereztél;
  • • Középfokú munkavédelmi szakirányú végzettséggel rendelkezel (munkavédelmi technikus);
  • • Hasonló területen szereztél min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalatot;
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot;
  • • Van B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetői tapasztalatod is mellé;
  • • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban;
  • • Kiváló a kommunikációs és a konfliktuskezelési képességed;
  • • Proaktívan keresed a feladatokat;
  • • Jó döntéshozói és problémamegoldó képesség jellemez.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • • Tűzvédelmi előadói végzettséged is van;
  • • Van energetikai területen szerzett tapasztalatod.

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület, illetve az Alteo Group telephelyei