Minőségellenőr
2019.05.27
Üzemeltető elektrikus
2019.06.07

Jelentkezési határidő: 2019. július 5.

Az ALTEO GROUP

Beszerzési koordinátor

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • • Operatív beszerzési feladatok ellátása;
  • • Beszerzési divízió munkájának adminisztratív támogatása;
  • • A Vállalatcsoportnál folyó projektekben való aktív, támogató részvétel;
  • • Beszerzési nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése, kimutatások, riportok készítése;
  • • Tárgyalások/egyeztetések és találkozók adminisztrációs előkészítése, prezentációk és statisztikák, szakmai anyagok elkészítése;
  • • Reklamációk kezelése;
  • • Cikktörzs, partnertörzs kezelés (ERP rendszer);
  • • Beszállítói előminősítési rendszer üzemeltetése;
  • • Szoros együttműködés a társosztályokkal;

  • • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel (előny) vagy középfokú végzettséggel és 1-3 év releváns munkatapasztalattal rendelkezel;
  • • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot;
  • • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudással rendelkezel (szóban, írásban);
  • • Van B kategóriás jogosítványod (utazási hajlandósággal egybekötve);
  • • Kiválóan szervezel és kommunikálsz;
  • • Jellemző rád a támogató attitűd és a feladatközpontúság;
  • • Önállóan is vállalod a felelősséget a munkádért, szívesen teszel szert új ismeretekre;
  • • Pontosan és precízen végzed a munkád;
  • • A felmerülő problémákra gyorsan reagálsz, könnyen oldod meg;

  • • Rendelkezel szállítmányozási, vámkezelési ismerettel (EKAER ügyintézés, fuvarszervezés);
  • • Ismered az SAP rendszert;
  • • Van releváns munka tapasztalatod;

  • • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel;
  • • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk;

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület